University of Colorado at Boulder

Class of 2005

David Bopp; Martin Bush; Russell Chadick; Jonathan Chakeres; MelissaCollins; Treone Cooley; Michael Demmon; Melissa Hamper;  Haeyoul Jhong;Matthew Kozlowski; Michael Obal;  Cesare Santarosa (In/ Ft. Lewis /Cag);Karina Whipple; Katrina Stults; Christina Harryman; Curtis Kvasnicka;Christopher Jeremiah (Av/ Ft. Rucker).

Class of 2004

Joshua  Mclaughlin; Christopher Barnecut; Scott Buechler; BrianGabenski; Darren Hafeman (SC/5/19th SFG (A)/ Watkins, CO); Marc Maginn;Christopher Moskoff; Paul Moyle; Matthew Sanderson; Mark Stockwell; DerekThornton; Elizabeth Zerwick; Spencer Curtis; Charles Kerr; Conan Fischer; CaseyDalrymple; David Gosling; Justin Gomez; Joseph Byrnes; Daniel Hoffman; DonaldNelson; Thomas Trafford (In/ USACAPOC/FT Bragg); Taylor Wetzbarger.

Class of 2003

Matthew Kirby; Matthew Romanych; Joseph Sikorski; Daniel Singleton; JamesTemplin; Jae Min; Kevin Trabert, Joel Parker; Jason Scanga; David Craig; RobertMatthews; William Palermo; Jesse Wilson; William Maercklein; Patrick Mcgaugh;Corey Warren.

Class of 2002

Melissa Stockwell; Lynn Scutellaro; Jessica Clark; Benjamin Montoya; AdamBancroft; Steven Brantz; Melissa Dasgupta; Melissa Hoffman; Brett Hunt; JoshuaIngram; Jeremy Martell; Mosiah Montoya; Kelsey Murdock; Murugan Palani; RichardStockwell; Amber Schleuning; Kurt Gerfen; Kurt Cox; Scott Fieldman; BrianIarossi; Lorin Seeks; Paul Yazbeck.

Class of 2001

Nicole Cooper; Peter Gray; Jennifer Kramb; Matthew Kupilik; Matthew Cannon;William Acostatrejo; Kyle Chowchuvech; Bradley Golden; Marsha Hackett; JasonMerritt; Scott Phillips; Jonathan Schmidt; Freya Mallow; Brian Weimer; VikiBinstock; Cara Dekleva; Jeffrey Hazard; John Magnussen; Justin Stoddard; NicoleCooper; Peter Gray; Jennifer Kramb; Matthew Kupilik; Matthew Cannon; WilliamAcostatrejo; Kyle Chowchuvech; Bradley Golden; Marsha Hackett; Jason Merritt;Scott Phillips; Jonathan Schmidt; Freya Mallow; Brian Weimer; Viki Binstock;Cara Dekleva; Jeffrey Hazard.

Class of 2000

Liz Allbrandt; Jackie Borrego; Ryan Jerke; Patrick Sullivan; Joseph Gilbert;Samuel Harms; Sean Mcdonald; Susan Meggers; Christopher Barlow; Andre Monge;Eric Sunderland; Jeffrey Byrd; Donnie Sparks; Amber Butler; Phillip Southworth;Patrick Smith; David Larimer; Jane Laroque.

Class of 1999

Dan Lowther; Jaymie Krier; Steven Merritt; Patrick Chavez; JenniferO’Connor; Travis Robison; Benjamin Alter; Charles Feldmayer; Lee Gerber; GreggMoore; Russell Rippetoe; Alexis Kayanan; James Swain; Russell Brain; CarstenLaubsch; Andrew Olson; Mark Pietrak; Kristopher Skinner; Cecil Milligan.

Class of 1998

Ryan Armstrong; Chris Bartolomeo; Gabe Bodner; Scott Feldmayer; AdamSannutti; David Bragg; Scott Hardesty; Jerry Johnson; Jess Kindler; DarMathison; Renae Bigelow; John Donnelly; James Enderby; Emil Graf; Buffy Koehn;Eric Haag; Michael Anderson; Brian Arbuckle; Travis Cooper; Aaron Dixon; DustinHansen; Jason Yockey; Matthew Kiger.

Class of 1997

Christian Knutzen (Hawaii Army National Guard); Vikki Lambeth (Severn);Jennifer McRobbie (Hood); Jay Miller; David Scott (Korea/Bosnia/1st ID - LeftArmy in '01 as CPT, IN); Michael Shepherd; Aaron Lohmann; Aaron Franklin; BrettJackson; Kyle Townsend.

Class of 1996

Roger Allbrandt; Ryan Ballow; Eddie Cleveland; Mike Riedmuller; Eric Self;Justin Verhey; Gus Thorton; Matthew Hill (FT Campbell); Andrea Hill(Clarksville,IN).             

Class of 1995

Andrew Diederich; Scott Gould; Jesse Morehouse; Ragnar Sorenson; Lyle Darrah(Longmont/MSC); Jeff Sears (Cayey, PR); Chris Beerbower; Erik Bowman; CliffClausen; Lisa Darrah; Lyle Darrah; Shannon Dotson; Patrick Farmer (IN/CarsonReserve); Timothy Goeson; Greg Hafer; Christine Miller; Jesse Morehouse; AaronSager; Kelly Schneider; Jeff Sears; Bill Thomas; Mitch Weimer; VanessaWestfall.

Class of 1993

Collin Hunton; Jason Morhart; Angenette Nordqvist (Rider).

Class of 1992

Isaac Peltier (MAJ, SF); Ted Severn; Paul Wilcox; Kevin Black (MAJ, SF);Sean M Watts (MAJ, SJA); Kim Schneider (civilian); Jeremy Oates (MAJ, SF);Harvinder Singh (MAJ/ADA/FT Carson).

Class of 1991

Kevin Black; Jeff Merenkov (MAJ/ IN/ FT Carson/ XO-1-503d IN); ChrisNielson; Robert Herman; Bill Nagel (SF/ FT Lewis); David Kellerman (Civ,Olympia, WA); Laura Kuppich; Kim Kellerman (Civ, Olympia, WA).

Class of 1990

Kelly Binfield (Colorado Springs/Armor); Jong Lee; Jeff Mills; RichardPostma; David Hsiesh (Civ, Anchorage PD); David Kearney (Civ/SignalCorps).             

Class of 1989

Jeffrey Watson

Class of 1984

Glenn Grothe

Class of 1981

Anthony Alvarado (LTC, TC)

Class of 1980

Marian Austin

Class of 1979

Dan Csmko (Hunt)

Class of 1978

Michael Rosenbaum (Commanded National Ground Intelligence Center 91-93 -Brigade Command)